Partneři

Bemko_logo
B.L.C. CZ logo
ABEX logo
HSK data logo
TEKABEN logo
LENA lighting logo
ELMARCO logo
LUG light factory logo


ENVIPARTNER s.r.o. - EDPP

ENVIPARTNER

Společnost ENVIPARTNER, s.r.o. byla založena v roce 2009. Počátky působení společnosti na trhu byly orientovány zejména na komplexní služby dotačního poradenství v oblasti životního prostředí. Hlavní náplní obchodní činnosti byly odborné konzultace projektového záměru, zpracování studií proveditelnosti, přípravy, realizace a čerpání finančních prostředků až po dokončení projektů včetně závěrečného vyhodnocení. V současné době stále patří dotační poradenství mezi hlavní pilíř společnosti.

Více na www.envipartner.cz

 

ARPEX MORAVA

Firma vzniklá spojením několika menších soukromých firem do jedné silné společnosti, která je schopna reagovat na náročné požadavky zákazníků v širokém záběru činností. Založení firmy se datuje na rok 2003, avšak na trhu působí již od roku 1996. 

Více na www.arpex.cz

 

Kapka Vína

Poradí Vám s výběrem moravských i zahraničních, převážně tichých šumivých vín. Vždy s individuálním servisem.

Více na www.kapkavina.cz

 

osada_havranu_logo

Osada havranů

Osada Havranů je rodinný podnik založený roku 1999. Našim návštěvníkům můžeme nabídnout degustaci vín ve vlastním vinném sklípku, projížďku na koních a od roku 2011 také stylové ubytování ve vlastním penzionu.

Více na www.osadahavranu.cz

 

rhenus

Rhenus Logistics s.r.o.

Rhenus Logistics Česká republika, je poskytovatelem moderních logistických služeb. Rhenus Logistics s.r.o. je součástí skupiny Rethmann. 

Více na www.cz.rhenus.com

 


karireal

KARIREAL a.s.

Autorizovaný prodejce a servis vozů ŠKODA na Třinecku. Široká nabídka služeb a profesionální přístup v novém autosalonu KARIREAL.

Více na www.karireal.cz

 


Santini cosmetic 

SANTINI COSMETIC je anglická společnost, která má za cíl vyvíjet a vyrábět špičkové produkty v oblasti kosmetiky, parfému a kávy.

 

Pyro Moravia 

Firma Pyro Moravia se zabývá pyrotechnikou komplexně tj. realizací ohňostrojů a velkoobchodním prodejem pyrotechnických výrobků všech tříd nebezpečnosti včetně jejich pomůcek.

Partneři

Rychlý kontakt

Zobrazit všechny kontakty

info@damija.com

Společnost DAMIJA elektro s.r.o.
Na Náhonu 1165/17,
702 00 Ostrava-Přívoz
IČO: 02343312
DIČ: CZ02343312